VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: nostalgjikët e Serbisë

A mund të shpëtohen shteti dhe populli i Kosovës nga serbizimi, rusizimi, turqizimi ose gabelizimi i Behgjet Pacollit & Company….?! – Nga AGRON SHABANI

By | July 3, 2019