VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: një fytyrë

Dy cigare – Poezi nga CESARE PAVESE – Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | March 20, 2016

Njeriu dhe fytyr’ e vet – Poezi nga ANDON ZAKO ÇAJUPI

By | December 31, 2015