VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Maria Sharapova

Willimas tërhiqet nga ndeshja me Sharapovan

By | June 4, 2018

Forbes: Serena Williams sportistja me fitime më të mëdha në botë

By | June 7, 2016

Dëgjimi i Sharapovës për doping ndoshta në qershor

By | March 30, 2016

Tenistja ruse Maria Sharapova ka rezultuar pozitive në testin e dopingut

By | March 11, 2016

Sharapova nuk i kalon testet e drogës

By | March 8, 2016

Forbes: 2005 – 2015, Woods dhe Sharapova sportistët më të pasur

By | September 25, 2015