VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: MyqeremTafaj

Skandal i PD, Berisha, Pollo,Tafaj dhe Cara votuan kundër procedurës të shpejtuar të hetimit ndërkombëtar të aferës CEZ-DIA

By | October 2, 2015