VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mjeko-ligjore

Grekët “pushtojnë” Bularatin, shtyhet varrimi i ekstremistit

By | October 29, 2018

Ekspertiza: Xhisela Maloku me shenja dhune

By | September 28, 2018

Vdekja e shoferit të Xhafajt, një natë më parë kishte festuar. Del dhe ekspertiza mjeko-ligjore

By | July 1, 2018

Pse vdiq maturantja në mësim, babai tregon bisedën e fundit me vajzën. Akuza shkollës dhe mjekëve

By | May 10, 2018

Ngjarja e Vlorës, nënë e bir janë vrarë. Autorët i vunë flakën banesës

By | January 21, 2018

Shqipëria ia kërkon Greqisë filmimet e vdekjes së mërgimtarit Marnikollaj

By | August 16, 2016