VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Meri Morison

ROBERT BERNS -POETI I MADH SKOCEZ NË PËRKTHIMIN E DRITËRO AGOLLIT ( Dhe një autokritikë!) – Nga PETRO MEJDI

By | August 24, 2017

MERI MORISON – Poezi nga ROBERT BURNS – Përktheu: LASGUSH PORADECI

By | May 22, 2016

Meri Merison – Poezi nga ROBERT BËRNS – Përktheu: LASGUSH PORADECI

By | November 23, 2015