VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ”Medal of Freedom”

Per luften e tij kunder komunizmit, Kongresi Amerikan dhe Presidenti Richard Nixon dekoron shqiptarin Kadri Cakrani me ”Medal of Freedom” i SHBA Nga Adriatik Riza Dosti

By | May 8, 2020