VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mahmut Bakalli

Më 19 janar 1936 lindi Mahmut Bakalli, politikan shqiptar

By | January 19, 2019

Kush ishte Mahmut Bakali – profil

By | April 13, 2016

Vizita misterioze e Mahmut Bakallit në Tiranë, kur shpërtheu lëvizja studentore dhe një pyetje e Azem Hajdarit

By | August 20, 2015