VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lufta e fundit

Thirrje e hapur BE-së, SHBA-së dhe OKB-së: Kërkojmë drejtësi, jo diskriminim kombëtar! – Nga Florim Zeqa

By | November 10, 2018

AI: Kosova dhe Serbia nuk bashkëpunuan për gjetjen e të zhdukurve

By | February 22, 2017

Tekstet e Serbisë: asnjë shqiptar i vrarë në Kosovë

By | April 28, 2016