VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lirizëm

“KTHIM NË SHTËPINË QË NUK EGZISTON” I SEJDI BERISHËS, NOSTALIGJI DHE ELEGJI ME PESHË TË RRALLË POETIKE – Nga Muharrem KURTI

By | January 19, 2017