VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kandidat demokrat

Kandidati miliarder Bloomberg dhe shanset e tij

By | February 13, 2020

Biden kërkon që Trumpi të publikojë bisedën me presidentin ukrainas

By | September 21, 2019