VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mike Bloomberg

Michael Douglas mbështet Mike Bloomberg për President të SHBA

By | February 24, 2020

TRUMP DREJT RIZGJEDHJES POR BLOOMBERG MUND TA NDALË – Nga Alberto Alesina

By | February 16, 2020

Kandidati miliarder Bloomberg dhe shanset e tij

By | February 13, 2020