VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kampet e punës

Nga aeroporti i Rinasit te stadiumi Dinamo, veprat e ndërtuara nga intelektualët e dënuar

By | October 13, 2019

“Ia hoqën dhëmbët me darë, ia shkulën flokët, e mbushën me pleshta”, torturat çnjerëzore në qeli që i morën jetën Biankës 20-vjeçare

By | August 31, 2019

Kampi i Zadrimës, të burgosurit ngrinin në krahë 330.000 m3 dhè

By | August 14, 2019

Fate të trishta, inxhinierët e Maliqit dhe Harry Fultz

By | December 13, 2018

Më 3 gusht 2008 u nda nga jeta, shkrimtari disident rus Aleksandër Sollzhenicin

By | August 3, 2018

Raporti për Shqipërinë – Qeveria amerikane më 1954: Janë zhdukur 16 mijë shqiptarë. Ja abuzimet, ka ministra e deputetë në kampet e përqëndrimit

By | August 30, 2017