VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: “Kadare në dokumentet e ‘Pallatit të Endrrave”

DOSSIER/ Letra e 23 vjeçarit Ylli Polovina: Shoku Ramiz, romani i Kadaresë “Kronikë në gur”, është vepër surrealiste dhe mendoj të hiqet nga qarkullimi

By | November 17, 2016