VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jacqueline Bouvier

Më 25 nëntor 1960 lindi John Fitzgerald Kennedy Jr., fëmija i dytë i Jacqueline Bouvier dhe JFK

By | November 25, 2018

12 SHTATOR 1953 – DASMA PËRRALLORE E JOHN DHE JACKIE KENNEDY – Nga ELIDA BUÇPAPAJ (tekst dhe fotogaleri)

By | July 28, 2018