VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: hetimor parlamentar

“Pyesni Xhafajn dhe Gjiknurin”, Presidenti flet për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë dhe informacionet për djegien e Kuvendit

By | September 9, 2019