VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjithë shqiptarëve

Presidenti Nishani uron shqiptarët: 2016 të jetë një vit sa më i begatë

By | December 31, 2015

De Biasi fjalim emocionues në shqip, citon Skënderbeun: Qëndroni të bashkuar dhe jeni të pathyeshëm

By | November 15, 2015