VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fadil Shehu

Intervistë nga Florida me Yllin e Valles Shqiptare – LILIANA CINGU: Në moshën e ëndërrave të mia, doja t’i ngjaja Besim Zekthit

By | May 2, 2019

600 VETE NE FESTEN E VATRES DHE KOMUNITETI NE CLEARWATER, FLORIDA NGA FADIL SHEHU/ FLORIDA/

By | December 7, 2016