VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: etnomuzikolog

Meditim për fisnikun Marcel Cellier, fitues i Grammy Award dhe shqiptarët – Nga Alfred Papuçiu

By | June 23, 2019

Më 23 shtator 1909 lindi Lorenc Antoni, kompozitor, dirigjent dhe etnomuzikolog i shquar shqiptar

By | September 23, 2018