VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ‘El Chapo’

Zbulohet tuneli më i gjatë i kontrabandës në kufirin SHBA-Meksikë

By | January 30, 2020

Gjyqi ndaj El Chapo-s, ndër më të shtrenjtët në SHBA

By | November 5, 2018

Bosi famëkeq i drogës “El Chapo” ekstradohet në SHBA

By | January 20, 2017

El Chapo do të ekstradohet në Shtetet e Bashkuara

By | May 21, 2016

El Chapo dërgohet në një burg tjetër meksikan, në kufi me SHBA

By | May 8, 2016

El Chapo kishte avionë më shumë se kompania më e madhe ajrore në Meksikë (fotot)

By | May 6, 2016

Policia po kërkon aktoren Kate del Castillo për rastin ‘El Chapo’ (fotot)

By | February 4, 2016

El Chapo ‘është me depresion’, i pikëllon gardianët e burgut

By | January 22, 2016

Ja aktorja që ndërmjetësoi takimin e Sean Pennit me El Chapon

By | January 12, 2016

Meksika do të ekstradojë “El Chapon” drejt SHBA-së

By | January 11, 2016

‘El Chapo’ u arrestua pas takimit me aktorin e famshëm Sean Penn

By | January 10, 2016

Kapet dhe arrestohet “El Chapo” i drogës

By | January 8, 2016

Mbreti i drogës, El Chapo, thyen këmbën në përballje me forcat speciale, shpëton për mrekulli

By | October 22, 2015

El Chapo – më i kërkuari në botë

By | July 16, 2015

Meksikë – Narkobosi Joaquin ‘El Chapo’ Guzman arratiset nga burgu: është hera e dytë

By | July 12, 2015