VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: e qeshura

MIKRO-ESSE PËR FILMAT DHE FOTOT ME ZGËRDHITJE – Nga THANI NAQO

By | April 2, 2018

AFORIZMA NGA HENRY BERGSON (Henri Bergson, 1859-1941)

By | July 3, 2015