VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dhimitër Orgocka

Vaskë Orgocka: Netët pa gjumë në qeli, në pritje të pushkatimit

By | July 30, 2019

Këpucarja e bukur, me regji të Orgockës: Nëse më do, do të kthehet! – Nga Vepror Hasani

By | June 13, 2019

Shfaqja më e pëlqyer e spektatorëve, pretendente si fituese e Festivalit “Dirigjentja” – interpretimi i aktores Valerya Likhodey mahniti Korçën – Nga Vepror Hasani

By | June 8, 2019

Teatri sovjetik i Maliqit që po ringrihet gërmadhash dhe Teatri fashist i Tiranës që do shembet

By | May 18, 2018