VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dëshmitari

DËSHMITARI DARDAN I MANASTIRIT TË DEÇANIT – Studim nga Fatbardha Demi

By | January 9, 2019

Corriere.it: Gentian Hoxha rrethohet në spital nga policia, ekziston frika se mund të eliminohet për ta marrë “sekretin” në varr

By | March 16, 2018

Ja kush është njeriu që i druhet Ilir Meta

By | September 24, 2015

Kush e intimidoi Lapsi.al? Bushati dhe Shkullaku “zhdukin” lajmin për dëshmitarin që “rrezikon” Ilir Metën

By | September 24, 2015