VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Davor Ivo Stier

Stier-Hoxhajt: Kroacia mbështet pavarësinë dhe integritetin territorial të Kosovës

By | February 21, 2017

Ministri i Jashtëm kroat tregon arsyet e anulimit të takimit dypalësh me Serbinë

By | February 13, 2017