VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: biznesmenët

SHBA, Nën arrest dy biznesmenë që kanë lidhje me avokatin e presidentit

By | October 10, 2019

Këndi i humorit: Një nga biznesmenët më të mëdhenj të zonës e ftoi Nastradinin në shtëpi

By | March 24, 2017

Donald Lu: Politikanë të korruptuar nga e majta dhe e djathta duhet të kenë frikë nga drejtësia

By | December 5, 2016