VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Aurenc Bebj

La France (1943)- Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj

By | May 22, 2020

Paris-presse (1953) – Kjo është historia e fotografisë së parë të partizanëve shqiptarë “titistë” të cilët luftojnë kundra regjimit rusofil të Enver Hoxhës

By | October 18, 2019

Le Figaro (1929) – Suksesi i Aleksandër Moisiut në Argjentinë dhe nisja për në Hollywood

By | July 22, 2018