VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Abdyl Kellezi

Dëshmia e dhimbshme: Pse e pushkatoi Enveri babain tonë, Abdyl Këllezin dhe përse s’po i gjejmë dot eshtrat e tij?!

By | December 23, 2019

Leon Këllezi: “Pse e pushkatoi Enveri babanë tim, Abdyl Këllezin”

By | October 5, 2018

Si e goditi Hoxha “Grupin sabotator në Ekonomi”, Ngjela: Ishte intrigë e KGB-së (fotot e rralla të gjyqit të tyre)

By | March 30, 2018

Dokumentet, ja si Abdyl Këllezi kërcënonte Nikita Hrushovin më 1961, ultimatum të mos ndërhynte në punët e brendshme të Shqipërisë

By | February 24, 2018

Ja si Kina udhëzonte Hoxhën të reagonte ndaj Hrushovit, Pekini i kënaqur me Beqir Ballukun, palët në sulm ndaj Xhon Kenedit më 1961

By | February 23, 2018