VOAL

VOAL

“Kur u dha lajmi se ‘armiku i popullit’ Abdyl Këllezi ishte pushkatuar salla shpërtheu në ‘Parti Enver’”, dëshmia e gazetarit vlonjat: Gruaja e tij nga Kosova dhe dy djemtë…

March 15, 2023
blank
Send this to a friend