VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: 1939

8 gusht 1939, u përurua godina e teatrit, “elegante dhe e denjë për zotërinj” Nga Kastriot Dervishi

By | July 6, 2018

Foto e rrallë 1938: Ura e Goricës në Berat

By | March 22, 2016