VOAL

VOAL

“Kushtetuesja u asgjësua me votën e PS-së në Kuvend”- Bardhi: Rama i përdor institucionet e drejtësisë dhe SPAK-un vetëm për propagandë

April 12, 2024
Send this to a friend