VOAL

VOAL

I dashuri italian e vrau dhe e murosi për 9 vite, jepet lamtumira e fundit për 22-vjeçaren shqiptare. Flet e ëma: Më ka vdekur zemra bashkë me të!

November 19, 2023
blank
Send this to a friend