VOAL

VOAL

HOROSKOPI E HËNË 25 SHTATOR 2017

September 25, 2017
blank

Komentet

blank

HOROSKOPI E PREMTE 24 MARS 2023

Dashi

Në këtë ditë do të keni mundësi të bëni takime të reja dhe shumë të këndshme, ndaj nëse jeni beqarë përpiquni të dilni dhe mos u mbyllni në shtëpi. Në punë vijnë ide të mira ndaj mos kini frikë të thoni fjalën tuaj.

 

Demi

Kini kujdes me fjalët tuaja sot sepse rrezikoni të debatoni me partnerin. Në punë ka pak pakënaqësi por tani për tani duhet të shtrëngojmë dhëmbët.

 

Binjakët

Ka ardhur koha të përballeni me biseda të vështira me partnerin dhe të zgjidhni disa probleme në çift. Në punë do keni një intuitë të madhe, shfrytëzojeni sa më shumë.

Gaforrja

Në dashuri do të ndjeni pak mbi supet tuaja peshën e së shkuarës por do të duhet të siguroheni që të ecni përpara. Në punë ka pak lodhje por mos e humbni zemrën.

 

Luani

Në këtë ditë hëna është në shenjë dhe ju bën të ndiheni gjithnjë e më shumë të dashuruar. Në punë kënaqësitë e para vijnë pas një momenti stresi të madh.

 

Virgjëresha

Kini kujdes në dashuri sepse nervozizmi është i fortë dhe rrezikoni të debatoni shumë lehtë me partnerin. Në punë ka shumë ide dhe gjithashtu dëshira për të bërë më shumë. Kujdes nga disa probleme shëndetësore.

 

Peshorja

Një ditë e bukur po vjen për t’u shijuar plotësisht, pavarësisht nga një Venus jo tamam e favorshme. Në punë përpiquni të qëndroni të qetë dhe shtyni vendimet për javën e ardhshme.

 

Akrepi

Të dashur Akrepa, sfera sentimentale ka qenë paksa kaotike kohët e fundit por nuk duhet të dorëzoheni. Në punë do ketë disa strese të vogla nga ana ekonomike por në të kundërt gjithçka do shkojë mirë.

 

 

Shigjetari

Në dashuri, nëse nuk jeni të bindur, filloni të shikoni përreth sepse qielli i sotëm favorizon takime të reja. Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë.

 

 

Bricjapi

Në këtë ditë përpiquni t’i kushtoni më shumë kohë familjes dhe njerëzve të dashur dhe lini mënjanë stresin e punës.

 

Ujori

Kohët e fundit nuk jeni plotësisht të kënaqur me jetën tuaj private, ndaj mundohuni të merrni vendime. Është koha për të provuar diçka të re në punë.

 

Peshqit

Dita e sotme nuk do të jetë shumë e lehtë për ndjenjat por përpiquni ta përballoni me guxim. Në punë, është koha për të marrë më shumë përgjegjësi.

blank

HOROSKOPI E ENJTE 23 MARS 2023

Dashi

Kjo hënë është e bukur dhe ju jep shumë mundësi të reja në dashuri dhe gjithashtu mundësinë për të sqaruar disa keqkuptime të vjetra me partnerin tuaj. Në punë ekziston mundësia për të bërë më shumë dhe gjithashtu për të ndryshuar diçka që ka filluar të ndihet jo rehat.

 

Demi

Kjo ditë është ideale për dashurinë dhe do të ketë një mënyrë për të përjetuar emocione të bukura. Për sa i përket punës, vijnë kthesat vendimtare, vetëm kujdes nga disa mosmarrëveshje të mundshme ligjore.

 

Binjakët

Kujdes nga kjo hënë djallëzore që sjell disa probleme të vogla në jetën tuaj. Në punë do keni probleme ekonomike. Mos kini frikë të kërkoni ndihmë.

 

Gaforrja

Në dashuri ka ardhur koha të ekspozoni veten, veçanërisht nëse është dikush që ju pëlqen. Në punë vijnë projekte të reja dhe stimuj të rinj. Shijojeni momentin me fat.

 

Luani

Në këtë ditë jeni të favorizuar nga hëna ndaj do të ketë dëshirën për të dashuruar dhe vendosmërinë për të përfunduar angazhimet. Lajmet dhe kënaqësitë në punë.

 

Virgjëresha

Në dashuri do të ishte më mirë të shmangni situatat e vështira dhe të paqarta, më mirë të zgjidhni njerëz të lirë dhe të gatshëm për një lidhje. Në punë duhet ende pak durim për të parë rezultatet e angazhimit.

 

Peshorja

Sot do ndiheni pak të mërzitur. Kënaqësia vjen në punë dhe madje disa fitime shtesë. Në dashuri, lëreni veten të habiteni.

 

Akrepi

Në këtë ditë jeni plot energji ndaj përpiquni të bëni atë që ju pëlqen dhe ta bëni së bashku me njerëzit që doni. Në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

 

Shigjetari

Ju keni një optimizëm të lindur dhe aq më tepër sot. Përfitoni nga kjo dëshirë për të bërë për të organizuar diçka të bukur me partnerin tuaj. Në punë, krijimtaria është në kulmin e saj.

 

Bricjapi

Sot është koha që të përballeni njëherë e mirë me problemet, veçanërisht në dashuri. Mos u fshehni dhe merrni përgjegjësitë tuaja. Në punë do të duhet të zgjidhni nëse do të pranoni një detyrë të re apo jo.

 

Ujori

Sot yjet flasin për mundësi të mëdha në dashuri, ndaj lëre veten të shkosh. Në punë do ketë një mënyrë për të bërë më shumë dhe për të arritur shumë falë kontakteve të reja.

 

Peshqit

Kjo ditë e bukur ju bën veçanërisht entuziastë dhe të etur për dashuri. Në punë do mund të përdorni ndjeshmërinë tuaj në avantazhin tuaj.

blank

HOROSKOPI E MËRKURË 22 MARS 2023

Dashi

Kjo është një kohë e mirë që ndjenjat të fluturojnë. Mirë nëse po dilni me dikë nga Peshorja ose Bricjapi. Për sa i përket punës, vala e fatit vazhdon falë Saturnit i cili mbron dhe jep dëshirën për të bërë.

 

Demi

Në këtë ditë është më mirë të tregoheni pak të kujdesshëm në fushën sentimentale sepse mund të ketë diskutime. Sa i përket punës, nëse kërkoni më shumë pavarësi, do t’ju duhet të punoni shumë dhe t’i jepni fund të shkuarës.

 

Binjakët

Sot do të jeni në gjendje të zgjidhni gjithçka që nuk ka funksionuar deri tani në dashuri. Zgjidhjet vijnë në punë dhe gjithashtu një dëshirë e madhe për të ecur përpara dhe për të reaguar ndaj vështirësive.

Gaforrja

Bukur ky moment për dashurinë me hënën që mbron sferën sentimentale dhe të bën më emocionues se kurrë. Në punë është një periudhë optimale për të marrë diçka shtesë por kujdes që të mos bini në provokimet e disa kolegëve.

 

Luani

Përpiquni sot t’u jepni më shumë hapësirë ​​marrëdhënieve ndërpersonale të cilat i keni lënë disi pas dore dhe në punë është një periudhë ngecjeje pa maja të larta apo të ulëta.

 

Virgjëresha

Në këtë ditë do të gjeni një mënyrë për të kapërcyer vështirësitë e punës që ju kanë bërë pak në ankth periudhën e fundit dhe në dashuri gjithçka do të shkojë në rrugën e duhur.

 

Peshorja

Ky qiell është i bukur për dashurinë që më në fund mund të fluturojë dhe të bëhet diçka e qëndrueshme. Në planin profesional nuk vjen asnjë lajm, por as probleme të mëdha.

 

Akrepi

Në dashuri ka ardhur koha për të menaxhuar disa probleme dhe tensione. Do të duhen marrë shumë vendime por do arrini të zgjidhni gjithçka. Në dashuri gjithçka shkon mirë.

 

Shigjetari

Kjo e martë ju sheh pak të shqetësuar, përpiquni të ruani qetësinë dhe të mos i lini këmbët tuaja të tërhiqen në punë. Edhe në dashuri ka pak kaos.

 

Bricjapi

Në dashuri ka ardhur koha të përballeni me problemet dhe madje të merrni vendime drastike. Shikoni brenda dhe përpiquni të kuptoni se kush dëshironi të jeni dhe çfarë doni të bëni me jetën tuaj.

 

Ujori

Në këtë ditë vjen koha për të treguar natyrën tuaj si në dashuri ashtu edhe në punë. Thjesht pretendoni se gjithçka po shkon mirë, trajtoni çështjet kokë më kokë dhe jini të kuptueshëm aty ku është e nevojshme.

 

Peshqit

Sot shohim pak nervozizëm në dashuri por asgjë serioze. Në punë mund të keni humbur pak dëshirën për momentin por përpiquni të shtrëngoni dhëmbët.

blank

HOROSKOPI E MARTË 21 MARS 2023

Dashi

Ky qiell është i bukur për të rizbuluar pak pasion në dashuri dhe për të përjetuar emocione të bukura. Nëse jeni beqarë është më mirë të mos zgjidhni persona dhe situata të komplikuara. Ka një lajm në punë.

 

Demi

Kujdes nga shpenzimet e tepërta që po sjellin pak stres në jetën tuaj private. Në punë ka shumë angazhime por përpiquni të mos i kushtoni gjithë kohën punës.

 

Binjakët

Sot ka një moment të vogël shqetësimi për shkak të lodhjes së akumuluar dhe një humor disi të paqëndrueshëm. Vëmendje në dashuri por edhe në punë ku ka një dëshirë të madhe për t’u rebeluar.

Gaforrja

Në dashuri vjen një moment i mirë për të gjetur qetësinë dhe për të ndërtuar një të ardhme në çift. Në punë çdo gjë po ecën mirë falë një ndërthurjeje të bukur planetare që do ju befasojë.

 

Luani

Kjo e martë është paksa e veçantë edhe nëse pas një momenti vështirësie ka pak qetësi si në dashuri ashtu edhe në punë. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe mos u pushtoni nga ankthi.

 

Virgjëresha

Kjo ditë do t’ju frymëzojë për të kërkuar stimuj të rinj në dashuri dhe në punë. Së shpejti do të ketë lajme interesante, por tani për tani duhet të bëjmë pak durim.

 

Peshorja

Mos kini frikë të kërkoni ndihmë nëse jeni duke përjetuar një moment vështirësie emocionale. Ka shumë njerëz të cilëve mund t’u besoni, ndaj mos u mbyllni.

 

Akrepi

Në dashuri gjithçka shkon mirë por në punë ka disa probleme për të zgjidhur. Sidoqoftë, mos u frikësoni, sepse do të jeni në gjendje të merrni gjithçka që dëshironi.

 

Shigjetari

Dita e sotme fillon me një rikuperim të mirë psiko-fizik. Më në fund ndiheni plot energji dhe me një dëshirë të madhe për të bërë, përpiquni të shfrytëzoni sa më shumë këtë moment për të bërë diçka të bukur me ata që doni.

 

Bricjapi

Kushtojini vëmendje situatave të paqarta në dashuri sot. Kuptoni se çfarë dëshironi dhe në punë do të keni vendime të rëndësishme për të marrë.

 

Ujori

Zakonisht ju përdorni gjithmonë kokën për të marrë vendime të rëndësishme, tani ka ardhur koha të përdorni edhe pak instinkt. Jini të durueshëm nëse gjithçka nuk vjen aq shpejt sa keni shpresuar.

 

Peshqit

Më në fund do të mund të përfundoni të gjitha çështjet e pazgjidhura. Në punë, është koha t’i tregoni të gjithëve vlerën tuaj.

blank

HOROSKOPI I JAVËS 20-26 MARS 2023

Dashi

Do të ndiheni super të ngarkuar dhe me një dëshirë të madhe për të bërë. Asnjëherë si ky vit pranvera nuk do të thotë rifillim dhe pushtime të reja për ju.

 

Demi

Një javë e favorshme fillon për ju, veçanërisht nëse keni dyshime ose çështje të pazgjidhura. Nëse nuk i keni ende idetë e qarta, shumë shpejt do të kuptoni se çfarë të bëni.

 

Binjakët

Dielli dhe Hëna që do të hyjnë në shenjë do ju japin shumë energji. Më në fund do të jeni edhe më të relaksuar, falë Marsit i cili më në fund do t’ju bëjë të lirë.

 

Gaforrja

Pavarësisht se Jupiteri është kundër jush, mirëqenia do të fitojë mbi pesimizmin.

Qielli do jetë aq i kthjellët për ju sa të gjitha pasiguritë do të treten, edhe ndaj partnerit.

 

Luani

Muajt ​​e fundit jeta juaj sociale ka ndryshuar shumë dhe shpesh jeni ndjerë të zhvendosur. Kjo javë sigurisht që do të jetë e kënaqshme si në aspektin social ashtu edhe në atë profesional.

 

Virgjëresha

Java do të nisë e përpjetë për shkak të shumë situatave për t’u riorganizuar. Përveç disa diskutimeve të vogla familjare, këto ditë do të jenë shëruese për ju.

 

Peshorja

Java do të jetë plot me dhimbje koke, si në zyrë ashtu edhe në shtëpi, por asgjë që nuk mund ta përballoni.

Do të jeni akoma të rrethuar nga një atmosferë realizmi dhe dorëheqjeje.

 

Akrepi

Këtë javë asgjë dhe askush nuk mund t’ju ndalojë. Jeni në fazën ku dëshironi të mësoni sa më shumë gjëra dhe ata që ju njohin mirë e dinë shumë mirë që nuk ka kufi për ju.

 

Shigjetari

Më në fund një lajm i mirë po vjen për ju. Faza ku jeni ndjerë vazhdimisht nën presion ka mbaruar, tani mund të ketë mundësi të shkëlqyera për ju.

 

Bricjapi

Për ju të lindur në këtë shenjë, ka ardhur koha të merreni me punë në fushën sentimentale, sepse një pasuri e tillë nuk do ju ndodhë lehtë.

 

Ujori

Do të jetë për ju një javë plot gëzim, plot emocione, fat dhe mirëqenie. Ju mund të kënaqeni me një zgjedhje të bërë tashmë disa kohë më parë.

 

Peshqit

Ju duhet të bëni diçka konkrete, ndaj veproni, por në mënyrë të qartë dhe të saktë. Do të ketë stimuj dhe propozime të reja.

blank

HOROSKOPI E HËNË 20 MARS 2023

Dashi

Kjo javë e re fillon me një Venus të bukur që të jep emocione të bukura. Në punë pavarësisht angazhimeve vijnë kënaqësi të mëdha.

 

Demi

Ko ditë e parë e pranverës nis me një romancë të bukur që do të zgjasë gjatë gjithë ditës. Dashuria merr hov dhe do të ketë një mënyrë që çiftet e qëndrueshme t’i japin një shtysë të re marrëdhënies dhe të rizbulojnë pak pasion.

 

Binjakët

Sot po ndiheni pak të stresuar, kini kujdes me fjalët si në punë ashtu edhe në shtëpi sepse rrezikoni të shkaktoni disa zënka. Më mirë të ruani një profil të ulët dhe të jeni të durueshëm.

 

Gaforrja

Sot zemra juaj po rrah me shpejtësi dhe do të mund të përjetoni emocione të forta me partnerin tuaj. Në punë do të mund të bëni më shumë dhe gjithashtu do të merrni një promovim të këndshëm.

 

Luani

Kjo datë 20 mars 2023 ju bën veçanërisht të shqetësuar, ndaj kushtojini vëmendje grindjeve të mundshme si në dashuri ashtu edhe në punë. Mbani nervat tuaja larg sepse rrezikoni të debatoni me të gjithë sot.

 

Virgjëresha

Në dashuri nuk jeni shumë të kënaqur me atë që po bëni, kështu që më mirë merrni një moment për të reflektuar. Edhe puna nuk po ecën në mënyrën më të mirë. Më mirë filloni të pastroni dyshimet.

 

Peshorja

Kjo javë e re e marsit sjell disa emocione të përziera. Ka pak kaos në zyrë dhe gjithashtu në zemrën tuaj. Kini kujdes që të mos mbingarkoheni nga shumë negativitet.

 

Akrepi

Përpiquni të relaksoheni këtë të hënë dhe mos bini në provokimet e të tjerëve. Në punë jo gjithçka shkon ashtu siç do të dëshironit, por shtrëngoni dhëmbët.

 

Shigjetari

Një energji e bukur po kthehet në jetën tuaj, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Në punë ndjeni njëfarë padurimi, mbi të gjitha për shkak të rutinës gjithmonë të njëjtë.

 

Bricjapi

Duhet të filloni të sqaroni paqartësitë në jetën tuaj personale dhe profesionale. Jeni plot dyshime për gjithçka por jeni të vetmit që mund t’i sqaroni një herë e mirë por duhet përkushtim, qartësi dhe ndershmëri me veten tuaj.

 

Ujori

Në dashuri vjen një shtytje e mirë, shfrytëzojeni sa më shumë. Mundohuni të zgjidhni dashurinë tuaj të radhës dhe lëvizjet e punës me kokën tuaj dhe pa u mbështetur tek të tjerët.

 

Peshqit

Një moment shumë pozitiv ka ardhur për ju ku ndiheni plot energji dhe optimizëm. Yjet janë në anën tuaj ndaj mos kini frikë të rrezikoni dhe të përfshiheni.

blank

HOROSKOPI E DIEL 19 MARS 2023

Dashi

Hëna e sotme ju bën veçanërisht emocionues, por zgjidhni t’u jepni hapësirë ​​emocioneve pozitive dhe jo atyre negative. Nëse jeni beqarë nuk do mungojnë takimet, mos u mbyllni në shtëpi.

 

Demi

Këtë të diel tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse lidhja juaj do të testohet. Do të zbuloni nëse partneri është personi i duhur apo jo për të qenë pranë jush.

 

Binjakët

Sot, si dhe së fundmi, do të jeni plot me gjëra për të bërë, por ju pëlqen të jeni të zënë. Në dashuri gjithçka po shkon mirë dhe beqarët po bëjnë njohje të këndshme por do jetë e nevojshme të zbulohet nëse do të jenë të qëndrueshme apo jo.

Gaforrja

Kini kujdes sepse në jetën tuaj vjen pak nervozizëm i cili ju shkakton edhe shqetësime në stomak. Mbani qetësinë sa më shumë që të jetë e mundur dhe përpiquni të kaloni një ditë të bukur në natyrë me ata që ju duan.

 

Luani

Kujdes nga vështirësitë në dashuri sepse jo gjithçka po shkon sipas planit. Për t’i dhënë një dritë të re çiftit, përpiquni të organizoni diçka romantike me partnerin tuaj.

 

Virgjëresha

Këto ditë ka fat si në dashuri ashtu edhe në punë, përfitoni nga kjo. Mundohuni të shfrytëzoni çdo mundësi të re.

 

Peshorja

Ka ardhur koha të shijoni një moment relaksi falë një hëne të bukur në shenjën që përveç paqes së brendshme do t’ju bëjë më magjepsës në sytë e të tjerëve.

 

Akrepi

Në këtë periudhë të fundit kini kujdes në dashuri sepse disponimi nuk është tamam në qiell dhe duket se ka diçka që nuk funksionon. Në punë, megjithatë, gjithçka është në rregull.

 

Shigjetari

Ditë e bukur për të organizuar një udhëtim të këndshëm ose një udhëtim në shoqëri me të dashurin tuaj. Shijojeni në maksimum këtë moment me fat.

 

Bricjapi

Ju jeni gjithmonë një pikë referimi e shkëlqyeshme për të gjithë, por përpiquni të zbutni “ngurtësinë” tuaj në dashuri duke e lënë veten të shkojë për pak më shumë romancë.

 

Ujori

Dashuritë e reja kanë nevojë për një shtytje të mirë për t’u nisur, por nëse nuk jeni të bindur, mos u hidhni me kokë në një marrëdhënie të re.

 

Peshqit

Pas një jave të rëndë vjen pak relaks këtë fundjavë. E bukur kjo e dielë të kaloni pak më shumë kohë me partnerin tuaj dhe ta lini veten të përkëdhelur.

blank

HOROSKOPI E SHTUNË 18 MARS 2023

Dashi

Bëhuni gati që hëna të hyjë në shenjën tuaj e cila do të sjellë pak humor të keq në jetën tuaj private, të paktën në orët e para të ditës. Në punë është më mirë të nxirrni pak durim sepse do t’ju duhet.

 

Demi

Yjet e sotëm flasin për një ditë që do të testojë lidhje të reja. Në punë, por edhe në dashuri, këshilla është që të përfshiheni më shumë.

 

Binjakët

Në periudhën e fundit ka pasur shumë takime të reja por ndoshta nuk e keni gjetur ende shpirtin tuaj binjak. Më mirë përpiquni të kuptoni se çfarë po kërkoni vërtet.

 

 

Gaforrja

Kushtojini vëmendje sot sepse yjet ju shqetësojnë veçanërisht. Në dashuri grindje të mundshme dhe në punë më mirë të mos bini në provokimet e të tjerëve.

 

Luani

Kjo e shtunë ju bën pak nervoz, sidomos në dashuri ku duket e vështirë të vendosni një dialog me partnerin. Në punë do arrini shumë.

 

Virgjëresha

Sot vjen një nxitje e këndshme e pozitivitetit për t’u derdhur tërësisht në dashuri. Dashuroni pa hezitim dhe paragjykime sepse mund të arrini shumë. Punë? Merrni një ditë për t’u çlodhur.

 

Peshorja

Në këtë ditë me hënën në shenjën tuaj do të mund të bëni takime të mira dhe gjithashtu të merrni disa surpriza në fushën profesionale. Në punë ka ndryshime të mëdha.

 

Akrepi

Në këtë periudhë të fundit e keni lënë mënjanë dashurinë por ka ardhur koha të hapni sërish zemrën. Trajtojeni veten me disa dalje romantike dhe të hënën do të mendoni për punën.

 

Shigjetari

Në dashuri vjen koha për të përjetuar emocione të forta. Organizoni dalje dhe udhëtime jashtë qytetit për të shijuar në maksimum fundjavën dhe nëse jeni beqarë pranoni disa ftesa të tjera.

 

Bricjapi

Ju keni një karakter shumë të vendosur dhe kjo ju bën gjithmonë një pikë referimi si në dashuri ashtu edhe në punë. Megjithatë, tani ka ardhur koha që të jeni pika referimi për veten tuaj. Përfitoni nga fundjava për të qenë pranë njerëzve që doni.

 

Ujori

Dashuria ka filluar të rritet, por duhet përpjekje për t’i bërë gjërat të shkojnë siç duhet dhe për të krijuar një bazë të qëndrueshme për një marrëdhënie të qëndrueshme. Në punë këtë fundjavë flisni për suksese.

 

Peshqit

Kjo javë ka qenë e ngarkuar, por më në fund ka ardhur koha për të rimbushur bateritë dhe për të pushuar pak. Përfitoni nga këto ditë për një udhëtim në natyrë dhe për të rizbuluar pak pasion në dashuri.

blank

HOROSKOPI E PREMTE 17 MARS 2023

Dashi

Kjo ditë sjell shumë entuziazëm dhe dëshirë për të bërë në jetën tuaj, ndaj mos kini frikë të hidheni në njohje të reja. Prisni lajme interesante në punë.

 

Demi

Hëna po ju jep një shtysë të këndshme sot. Përfitoni nga ky moment pozitiv për të takuar njerëz të rinj. Përgjigjet që po kërkoni do të vijnë në punë.

 

Binjakët

Për dashurinë është një moment disi i ndërlikuar ndaj kini kujdes, sidomos me fjalët dhe aq më tepër nëse keni të bëni me dikë të shenjës suaj ose me një Peshq. Në punë, kushtojini vëmendje kolegëve që mund t’ju bëjnë disa truke.

Gaforrja

Kujdes nga kjo hënë disonante që sjell pak nervozizëm në dashuri. Në punë nuk është koha më e mirë ndaj përpiquni të kafshoni plumbin dhe të kaloni përtej polemikave.

 

Luani

Sot ka tension, por është më mirë të mos mbyteni shumë nga negativiteti. Në vend të kësaj, në punë vijnë lajme interesante, kështu që shikoni të ardhmen me më pak stres dhe frikë.

 

Virgjëresha

Në dashuri vjen një moment i bukur për t’u shijuar plotësisht. Në punë do të duhet ende pak kohë para se të filloni të përjetoni disa ndryshime, por mos e humbni shpresën. Do të vijnë kohë të mira.

 

Peshorja

Më në fund dashuria kthehet për të dominuar jetën tuaj, kështu që braktisni të gjitha mendimet negative. Në punë keni lajme të reja dhe ndryshoni pak rutinën tuaj por ju takon juve të hidhni hapin e parë.

 

Akrepi

Kjo ditë ju lejon të përjetoni emocione të forta. Në punë, kushtojini vëmendje vetëm disa pengesave të vogla por asgjë të pazgjidhshme.

 

Shigjetari

Duke filluar nga sot do të mund të zhbllokoni atë pjesë tuajën që deri tani ju ka penguar të lini veten plotësisht në dashuri. Në punë, përpiquni të revolucionarizoni rutinën tuaj dhe të gjeni stimuj të rinj.

 

Bricjapi

Vjen një moment i vështirë për jetën e dashurisë me kaq shumë keqkuptime me partnerin. Në punë jo gjithçka shkon ashtu siç do të dëshironit, por përpiquni të mos e humbni durimin.

 

Ujori

Një moment qetësie kthehet në dashuri, ndaj shijoni këtë qetësi të sapogjetur. Në punë prisni propozime të reja.

 

Peshqit

Ky qiell është i bukur për ndjenja. Jeni të etur për të dashuruar si kurrë më parë, kështu që derdhni gjithë ëmbëlsinë tuaj në dashuri. Gjithçka po shkon mirë në punë, mjafton t’i kushtoni vëmendje parave.

blank

HOROSKOPI E ENJTE 16 MARS 2023

Dashi

Takimet e reja janë të favorizuara sot dhe mund të jetë dikush që mund të bëjë që zemra t’ju rrahë sërish. Në punë është një ditë shumë interesante për të nisur projekte të reja.

 

Demi

Sot hëna e favorshme ju bën më empatik dhe të etur për dashuri se kurrë. Përfitoni nga kjo valë pozitiviteti dhe përfshihuni në punë sepse keni mbrojtjen e yjeve.

 

Binjakët

Në dashuri ne kemi nevojë për vëmendjen më të madhe sot, sepse grindjet janë afër. Në punë filloni të mendoni për të ardhmen me zgjedhje vendimtare që do të ndryshojnë jetën tuaj për mirë.

Gaforrja

Sot po vijnë pak polemika, sidomos në jetën private, ndaj kini kujdes. Në punë ka disa probleme por gjithçka mund të zgjidhet.

 

Luani

Në këtë ditë na duhet pak më shumë maturi në dashuri, veçanërisht nëse lidhja sapo ka nisur. Në punë jeni gjithmonë në rrugën e duhur, por ndoshta duhet t’i kushtoni pak më shumë kohë vetes. Fundjava do jetë shumë e bukur, shfrytëzojeni sa më shumë.

 

Virgjëresha

Nëse jeni ende beqarë mund të filloni një lidhje të re pa shumë angazhime. Në punë ka shumë gjëra për të bërë por me angazhimin e duhur dhe ndihmën e kolegëve do të arrini të përfundoni të gjitha projektet

 

Peshorja

Në këtë ditë vjen një hënë e bukur për t’ju dhënë emocione të reja, ndaj lëreni veten të dashuroheni. Në punë vijnë projekte të reja interesante.

 

Akrepi

Ky qiell është i bukur për sferën sentimentale. Lëreni dhe shijoni momentin. Në punë gjithçka po shkon mirë ndaj vazhdoni kështu.

 

Shigjetari

Sot me këtë hënë disonante, përpiquni të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët. Në punë ka ende çështje për të zgjidhur dhe disa ngjarje të paparashikuara por gjithçka do të zgjidhet në ditët në vijim.

 

Bricjapi

Në dashuri vjen një moment qetësie pas kaosit të ditëve të fundit. Në punë, nëse shfaqen probleme apo pengesa, do jetë më mirë t’i përballoni me guxim dhe pa shumë frikë.

 

Ujori

Dashuria kthehet në jetën tuaj dhe ju jep një qetësi të përtërirë. Në punë është më mirë të tregoheni të kujdesshëm dhe të përpiqeni të zbutni të metat tuaja, siç është padurimi, që mund të prishë marrëdhënien tuaj me kolegët.

 

Peshqit

Kjo ditë fillon mirë, por pasdite do të ndiheni pak të zhytur në hale. Në punë, është koha të përpiqeni më shumë dhe të tregoni se çfarë vleni.

blank

HOROSKOPI E MËRKURË 15 MARS 2023

Dashi

Sot është dita ideale për t’u rikthyer për t’i dhënë më shumë hapësirë ​​dashurisë që keni lënë pas dore së fundmi dhe në punë do të vijë koha për zgjedhje. Jini të ndërgjegjshëm dhe merrni vendime me kokën tuaj, jo vetëm me zemrën tuaj.

 

Demi

Do të jeni paksa kritik sot, ndaj kushtojini vëmendje marrëdhënies tuaj me të tjerët. Në dashuri, ka ardhur koha për të hequr forca të blinduara për t’u hapur ndaj një lidhjeje të re dhe në punë do të duhet durim para se të shihni rezultatet.

 

Binjakët

Në dashuri vjen një moment i qetë, ndaj lëreni veten dhe mos i hidhni apriori dashuritë e reja. Në punë është koha të filloni të bëni gjëra të reja dhe të kënaqshme. Më në fund qetësia kthehet.

Gaforrja

Sot me një hënë kaq të bukur, mund të jesh vetëm më emocionues se kurrë. Në planin e punës, keni nevojë për më shumë stabilitet, por së shpejti do të vijë koha për konfirmim, besoni më shumë në aftësitë tuaja.

 

Luani

Dite e bukur per te rikuperuar pak pasionin. Jepini partnerit tuaj më shumë hapësirë ​​dhe vëmendje dhe në punë kini kujdes që të mos bini në asnjë kurth. Mundohuni të ngriheni për gjithçka për të cilën keni luftuar.

 

Virgjëresha

Në këtë ditë prisni të jeni pak nervozë, por përpiquni t’i trajtoni këto kulme emocionale me pjekuri. Në punë, mos i thoni domosdoshmërisht po ndonjë propozimi të ri, është më mirë të vlerësoni me kujdes avantazhet dhe disavantazhet.

 

Peshorja

Do të ishte më mirë sot t’i merrni gjërat lehtë dhe të përjetoni takime të reja me shpirtin e duhur dhe pa bërë shumë filma menjëherë. Është pak stresuese në punë dhe kushtojini vëmendje parave.

 

Akrepi

Të dashur akrepa, të dashuruar me Venusin dhe Marsin që janë pak djallëzorë, kini kujdes të mos grindeni me partnerin. Në punë planetët ndihmojnë, veçanërisht nëse kohët e fundit ka pasur probleme.

 

Shigjetari

Në dashuri ka ardhur koha t’i kushtoni më shumë rëndësi fjalëve për të mos rrezikuar keqkuptime me partnerin. Jeni veçanërisht të frymëzuar në punë, ndaj vazhdoni me propozime dhe projekte të reja.

 

Bricjapi

Hëna ju mbron kështu që do të ketë mundësi të reja për ata që janë ende në kërkim të dashurisë. Në punë jeni të pushtuar pak nga lodhja dhe dyshimet. Më mirë të merrni pak kohë për të menduar me kujdes se çfarë të bëni.

 

Ujori

Në dashuri vjen një moment i bukur qetësie ndaj mos u shqetësoni shumë për të ardhmen e marrëdhënies suaj. Në punë vjen një moment i mirë rikuperimi.

 

Peshqit

Kini kujdes sot sepse ndiheni veçanërisht të hutuar në dashuri dhe hëna e kundërt nuk ju ndihmon. Në punë jeni plot me ide të reja fituese. Jupiteri i jep forcë të madhe.

blank

HOROSKOPI E MARTË 14 MARS 2023

Dashi

Kjo e martë nis me dëshirën për të gjetur një ekuilibër mes dashurisë dhe punës. Nga ana profesionale, jini të durueshëm sepse do t’ju duhet të prisni edhe pak për të parë rezultate dhe për të marrë kënaqësi.

 

Demi

Në këtë ditë hëna është disonante ndaj kushtojini vëmendje maksimale në dashuri, veçanërisht fjalëve të shumta. Nëse sapo keni filluar takimin, ndoshta do t’ju duhet të ndryshoni mendje për rëndësinë e tij. Në punë keni një dëshirë të madhe për risi.

 

Binjakët

Kjo e martë fillon me një nxitje të bukur sentimentale, vetëm kujdes nga ndonjë rrotë e tretë. Në punë keni nevojë për më shumë përqendrim dhe maturi.

Gaforrja

Më në fund vjen një moment fuqie të madhe. Dashuria shkëlqen sërish, por puna është ende pak e pasigurt, kini kujdes që të mos mbyteni nga shqetësimet.

 

Luani

Në dashuri duhet pak më shumë kujdes dhe vëmendje ndaj partnerit, sepse kohët e fundit nuk keni qenë aq të pranishëm. Në punë ka shumë stres dhe po ashtu edhe gjërat për të bërë, trajtoni një nga një problem.

 

Virgjëresha

Ka ardhur koha për të marrë pak kohë për të kuptuar nëse po bëni gjënë e duhur në dashuri. Ka disa trazira në ajër dhe Jupiteri përballë nuk ndihmon. Kërkon durim.

 

Peshorja

Emocione të mira po vijnë ndaj shijoni këtë moment pozitiviteti. Një moment risie dhe hakmarrjeje mbërrin në punë.

 

Akrepi

Sot dashuria jep kaq shumë emocione, shijojini të gjitha. Në punë do arrini të zgjidhni disa probleme duke shfrytëzuar aftësitë tuaja komunikuese të nxitura nga Mërkuri.

 

Shigjetari

Ditë e bukur për dashurinë që rikthehet të dominojë jetën tuaj të përditshme. Në punë nxirrni në pah aftësitë tuaja komunikuese por kushtojini vëmendje shpenzimeve.

 

Bricjapi

Këta yje ju japin emocione të bukura dhe gjithashtu një dëshirë të madhe për të shprehur ndjenjat tuaja për të dashurin tuaj. Në punë, kushtojini vëmendje të papriturave edhe nëse do të mund të gjeni një mënyrë për t’i kapërcyer ato.

 

Ujori

Në dashuri, ngadalë, gjithçka po shkon siç duhet. Në punë ka vështirësi, së shpejti do jeni në qoshe dhe do ju duhet të bëni një zgjedhje.

 

Peshqit

Mos i nënvlerësoni takimet e reja sepse mund t’ju befasojnë dhe t’ju japin shumë. Në punë gjithçka po shkon mirë, ka favorizuar edhe aspekti financiar dhe kontratat e reja. Shijojeni këtë moment.


Send this to a friend