VOAL

VOAL

Do raportonte nga Melitopol, gazetarja ruse e afërt me Kremlinin përdhunohet nga nipi i Kadyrov dhe njerëzit e tij, skandali pushton Rusinë

January 31, 2023
blank
Send this to a friend