VOAL

VOAL

“Dhunohen dhe përdhunohen”, ish-oficeri i lartë i dorëhequr i Putinit tregon tmerret se si trajtohen të burgosurit ukrainas nga rusët

February 2, 2023
blank
Send this to a friend