VOAL

VOAL

Vuçiçi e shkarkon kryetarin e komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi: Regjimi serb dhe antishqiptar po vazhdon traditën e Millosheviçit

April 20, 2024
Send this to a friend