VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ushtar i ri

“Në varrin e Enver Hoxhës dëgjoheshin ulërima” Rrëfimi i ushtarit dhe ndërhyrja e Nënë Terezës më 89’

By | March 29, 2019