VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: solist i Teatrit

Nga skenat operistike botërore në burgjet e komunizmit. Historia tragjike e Stavri Rafaelit që tentoi arratisjen dhe i pushkatuan vëllanë

By | November 4, 2019