VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkeljet ligjore

Ivanov shkon në histori, nuk ka më mundësi të amnistojë askënd

By | May 10, 2019

Prokuroria: T’i hiqet mandati Armando Prengës dhe hetim penal edhe KQZ-së

By | February 16, 2017