VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: risto Floqi

Fundi tragjik i Kristo Floqit, që u burgos nga komunistët dhe vdiq i braktisur e në mjerim – Nga DALIP GRECA

By | October 30, 2018