VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rembrandt

Më 4 tetor 1669 u nda nga jeta Rembrandt, piktor i shquar hollandez dhe botëror

By | October 4, 2019

Më 15 korrik 1606 lindi piktori i shquar hollandez dhe botëror Rembrandt

By | July 15, 2019

Maestro Kodra (11) PIKTURAT, UNË DHE SHTËPIA E ANNE FRANK – Nga XHEVAIR LLESHI

By | May 22, 2018

10 sekrete të artit që i zbuloi shkenca

By | September 6, 2016