VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: poetja

Poetja shqiptare Irma Kurtin nderohet me çmimin e parë në Konkursin Letrar Ndërkombëtar “Scriptura”

By | May 15, 2019

Më 28 maj 2014 u nda nga jeta poetja e shquar amerikane Maya Angelou

By | May 28, 2017

POETJA DHE OQEANI – Poezi nga NOVRUZ SHEHU

By | December 5, 2016

Kozeta jonë nuk më është më Kozeta jonë, Kozeta është shumë më tepër! – Nga NOVRUZ SHEHU, shkrimtar e studiues

By | August 20, 2015