VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: panxhari

Sallata plot hekur dhe Vitaminë C – Mbrojtësja e imunitetit gjatë virozave

By | March 29, 2020

Kura 7 ditore me lëng panxhari dhe hudhra – Për pastrimin e veshkave dhe mëlçisë

By | July 24, 2018

Panxhar i kuq dhe djathë dhie – Sallata e shëndetit të mirë

By | July 22, 2018

Për shëndetin e trurit dhe tensionin e gjakut duhet lëngu i panxharit

By | June 26, 2018