VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: militantët e opozitës

Bllokohet rruga Korçë-Maliq-Pogradec, qytetarët dhe opozita: Rama ik

By | March 3, 2019

ANSA: Zgjedhja e Thaçit shënon një përçarje të madhe politike dhe sociale të Kosovës

By | February 27, 2016