VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gishti mbi Ohër

Një vështrim kureshtar mbi librin ”Gishti mbi Ohër ” i Shkrimtarit, Poetit, publicistit, veprimtarit dhe mbi të gjitha, atdhetarit të flaktë, Hamit Gurgurit!

By | February 9, 2020