VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elez Kraja

Prill 1990 – Dhurata Sokolin e qëlluan me 5 plumba dhe e lanë të vdiste në shi, mallkimi që ndoqi komandantin e postës kufitare

By | August 13, 2019