VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dmitry Medvedev

Qeveria e Medvedevit jep dorëheqje

By | January 15, 2020

Sllovenia fuqizon lidhjet ekonomike me Rusinë

By | September 10, 2019

Rusi: Paraqitet aeroplani i ri që konkurron Boeingun dhe Airbusin

By | June 8, 2016

Rusia 16.7 miliardë dollarë investime në ushtri

By | May 30, 2016

Medvedevi viziton Armeninë dhe Azerbajxhanin

By | April 6, 2016

Vuçiçi sot në Moskë takon Medvedievin

By | October 27, 2015