VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: babai Nikollë

Babai i Shën Terezës u vra nga agjentët serbë: ishte patriot, bashkëpunëtor i Hasan Prishtinës dhe Bajram Currit

By | September 5, 2016