VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: apeli

Hapja e dosjes “Hajdari”, flet avokati i Izet Haxhisë: Kemi provat. Berisha, dëshmitari i parë

By | March 18, 2019

“Isha 10 vjeç, 5 vëllezër, një motër dhe nëna kur na sollën” – Sofokli Kuqeshi rrëfen 30 vjetët e internimit

By | September 25, 2018