VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Admir Thanza

Dosja italiane e Admir Thanzës: Gjyqtari vidhte rroba dhe artikuj kozmetike

By | February 8, 2019

I dënuar në Itali, nis hetimi për ish-gjykatësin e lartë

By | September 24, 2018

Shkarkohet edhe gjyqtari Admir Thanza, fshehu dënimin në Itali

By | July 17, 2018

Zëri i Amerikës: Anëtari i Gjykatës së Lartë, i dënuar në Itali

By | July 11, 2018