VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: 15 vjet burg

Dënohet me 15 vjet burg ish-shefi i shërbimit sekret bullgar

By | January 27, 2018

Koço Llukani – dënohet 15 vjet burg për veprimtari armiqësore kundër regjimit komunist

By | February 13, 2016

Hasan Rami – intelektual nacionalist i burgosur dhe i persekutuar

By | November 21, 2015

Baltazar Benusi – i burgosur si pjesëtar i opozitës së parë shqiptare

By | August 17, 2015